Doprava

Osobne si svoje rastliny môžete vybrať a vyzdvihnúť v našom sídle na adrese  Jurská 12, 93531 Horná Seč.

Odoslanie rastlinky realizujeme nasledovne:

1. Doručenie v rámci Levíc alebo Nitry: zadarmo

2. Doručenie Packetou na výdajné miesto.

3. Doručenie kuriérom DPD na adresu.

4. Individuálne doručenie našim kuriérom na vopred zvolenú trasu. ( najbezpečnejšie doručenie ).

Platba

Online platba kartou

Po vybratí tejto možnosti budete presmerovaní na webové stránky platbnej brány Comgate kde následne vpíšete údaje z Vašej karty ako: číslo karty, platnosť karty a trojmiestny CVV kód na zadnej strane. Pokiaľ máte zapnuté dvojfaktorové overenie platby Vaša banka Vás následne vyzve na potvrdenie transakcie, buď zadaním potvrdzovacieho SMS kódu alebo potvrdením push notifikácie z aplikácie Vašej banky.

Štandardne a bez problémov platobná brána spracuje platby z bankových kariet vydanými spoločnosťami VISA, MASTERCARD, Maestro, VISA ELECTRON.

Poskytovateľ platobnej brány je spoločnosť Comgate Payments, a.s., so sídlom Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové. Všetky otázky a informácie ohľadne Vašej platby alebo reklamácie vybavíte cez e-mail platby-podpora@comgate.cz alebo telefonicky na +420 228 224 267. Oficiálne web stránky poskytovateľa https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Bankovým prevodom na náš účet

Výberom tejto možnosti Vám po potvrdení objednávky náš systém odošle informácie do Vašej emailovej schránky údaje potrebné k platbe, ako číslo nášho účtu, variabilný symbol a suma. Obvykle počkáme 1 týždeň na odoslanie platby, v opačných prípadoch objednávku stornujeme.

Platbu bankovým prevodom je možné tiež vykonať kliknutím na Vašu banku v sekci Rýchle online platby. Ak je medzi vybranými aj Vaša banka, kliknutím na logo banky Vás systém presmeruje na webové stránky banky do sekcie prihlásenia do Internet Bankingu. Po zadaní Vašich prihlasovacích údajov sa Vám zobrazia prednastavené údaje k odoslaniu platby, ktoré len potvrdíte.

Pri osobnom odbere

Po vzájomnej dohode.